Sportovní den

Sportovní den

Jménem projektu Hakuna Matata vás srdečně zveme 9. září do areálu Gymnázia Hladnov na celodenní SPORTOVNÍ TURNAJ, na kterém se utkají ostravské školní týmy ve třech různých sportech (volejbal, basketbal, fotbal). Výdělek finančně podpoří děti a učitele v naší tanzanské partnerské škole Mlondwe.

Na akci budou přítomní ambasadoři daných sportovních odvětví. Za fotbal nás svou návštěvou poctí Marek Jankulowski, za volejbal Tomáš Zedník a basketbal si na starost vezme Petr Bohačík. Můžete se těšit na exkluzivní rozhovory s osobnostmi. 

Sportovní den nabízí i občerstvení v našich stáncích a zábavu pro nejmenší v podobě malování na obličej a dalších dětských aktivit. Během dne bude v areálu otevřena Esport zóna, kde si mohou návštěvníci zasoupeřit ve sportovních videohrách. Ochutnat u nás budete moci i jídla tradiční africké kuchyně. Po vyhlášení vítězů proběhne koncert kapely The Ivecos. Všichni jsou vítáni! Cena vstupného pro dospělého je 190 Kč, děti do 15 let 160 Kč a děti do 6 let mají vstup zdarma. Akce se rozjede v 10:00 dopoledne.

venkovní areál Gymnázia Hladnov Hladnovská 1332/35, 710 00 Slezská Ostrava

dospělí 190 Kč, děti (do 15 let) 160 Kč, děti do 6 let zdarma

9.9. 2023

logo Hakuna Matata

Sledujte nás na sociálních sítích